Naslovna / Vesti / Izveštaj / Poraz “Plavih” od Kolubare! BAČKA -KOLUBARA 0:2 (0:1)

Poraz “Plavih” od Kolubare! BAČKA -KOLUBARA 0:2 (0:1)

BAČKA – KOLUBARA 0-2 (0-1)

Stadion: Slavko Maletin “Vava”
Gledalaca: 800
Glavni sudija: Mijajlović Borko (Jagodina)
Pomoćnici: Mićević Miloš (Aleksandrovac), Mićević Miloje (Aleksandrovac)
Strelci: 0-1 Denić 12. min, Mihajlović 89. min
Žuti kartoni: Marinković, Stojanović (Bačka), Poledica, Čadikovski, Mihajlović (Kolubaa)

BAČKA: Miojević, Krstić, Tomović, Veselinović, Marinković, Žakula, Milovanović, Stojanović M. (od 71. min Ilić),Gajić (od 57. min Perić), Asani (od 46. min Simić), Đorđević

KOLUBARA: Rnić, Pantić, Radulović, Denić, Poledica (od 66. min Čadikovski), Paradjina (od 85. min Mihajlović), Jovanović (od 80. min Jeličić), Radonjić, Cvetković, Kočić, Projić

Kolubara je pobedila Bačku na “Vavi” i zasluženo nose tri boda u Lazarevac.

Pred nešto više od 800 ljubitelja fudbala iz Bačke Palanke i okolnih mesta koji su došli da podrže igrače Bačke, Kolubara je dominirala terenom u većem delu susreta i golovima Denića u 12. i Mihajlovića u 89. minutu susreta odnela sva tri boda.

U prvih 45. minuta susreta puleni Dejana Rađenovića su bili u podređenom položaju, gde je ekipa Kolubare bila mnogo bolji rival na terenu i zasluženo otišli na odmor sa prednošću od 0-1. Nezadooljni ljubitelji fudbala ispratili su igrače Bačke zvižducima u svlačionicu.

U drugih 45. minuta Bačka se trgla i zaigrala nešto konkretnije, ali bez učinka. Beležimo pokušaj Matije Stojanovića u 60. minutu sa nekih 17 metara ali je golman Rnić odlično intervenisao i sjajnom paradom sprečio pogodak.

Od 75. minuta susreta gosti ponovo preuzimaju inicijativu koju krunišu u 89. minutu golom Mihajlovića za 2-0 i overu pobede nad danas veoma slabom ekipom Bačke. Jednostavno, Plavi nisu imali rešenje za raspoloženog Srđana Kočića i drugove koji su u svim elementima igre nadvisili anemičnu ekipu Bačke.