Pomoćnici: Tubić Njegoš i Jovanović- Dzajić Nemanja

Strelac: 0-1 45. min Krstć (iz jedanaesterca)

Žuti Kartoni: Marković Saša 2, Marković Lazar (Smedrevo), Krstić, Tomović, Marinković, Kostić (Bačka)

Crveni karton: Marković (Smederevo)

SMEDEREVO: Trivuović, Marković S, Đorđević, Đaković, Ilić, Li Siqi (od 68. Đorđević M), Jovković (od 76. min Bajić), Marković L (od 70. min Rnić), Basarak, Mirkov, Matijević

BAČKA: Milojević, Mariković, Tomović, Ilić (od 86. min Gajić), Krstić, Obrenović, Ratković ( od 74. min Asani), Milovanović, Žakula, Đorđević (od 90. min Perić), Kostić

Važna i veoma bitna pobeda “naših momaka” nad odličnom ekipom Smedereva. Igrač odluke je Nemanja Krstić iz jedanaesterca u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Bačka je odlično počela utakmicu i zagospodarila terenom i sve konce igre držala u svojim rukama.
U 15. minutu Krstić je odlično uposlio Milovanovića koji se našao u stopostotnoj šansi ali se nije najbolje snašao.

U 45. minutu odlična kontra Bačke preko Đorđevića koji je nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru domaćina i glavni arbitar Pavle Ilić je pokazao na belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Nemanja Krstić za vođstvo Bačke od 1-0. Na početku drugih 45. minuta domaći fudbaleri kreću agresivno i već u 55. minutu imaju stopostotnu šansu ali je golman Bačke Milojević bravuroznom intervencijom sprečio izjednačenje. Do kraja beležimo isključenje domaćeg igrača Markoića (dve javne opomene).

Bačka je rutinski sačuvala stečenu prednost i u Bačku Palanku donosi vrlo važna tri boda sa ovog teškog gostovanja. BRAVO PLAVI!!! PLAVI TRIJUMFOVALI U SMEDEREVU!