Stadion: Zelena laguna u Poreču
Gledalaca: 30
Sudija: Goran Krneta

BAČKA: Ćirić, Radić, Kostić, Marinković, Tomović, Pantić, Škorić, Krstić, Djordjević, Ilić, Ratković.

U drugom poluvremenu ušli su: Milojević, Čamba, Aleksić, Lukić, Marko Stojanović, Mateja Stojanović

TRIGLAV: Arko, Milanović, Petrić, Mlakar, Kumer, Čerimagić, Rogelj, Martelj, Wilmots R, Wilmots M, Gliha

U drugom poluvremenu ušli su: Čadež, Šalja, Udovič, Bećiri, Gajić, Majcen, Hasanaj, Kocjančić, Ivetić

Fudbaleri Bačke danas su odigrali svoju treću pripremnu utakmicu protiv Slovenačkog prvoligaša Triglava i odigrali su nerešeno 2-2.

Bačka je u prvih 45 minuta imala inicijativu, posle prve šanse za goste u 2. minutu, Bačka je preko Krstića i Djordjevića imala dve idealne šanse za vođstvo, ali je mreža Slovenaca ostala netaknuta.

Utakmica sa puno inteziteta i duel igre donela je i tri jedanaesterca u nastavku susreta.

Prvo je Krstić sa bele tačke u 58. i 60. min doveo “Plave” u vođstvo od 2-0, da bi sudija Goran Krneta u 77. minutu dosudio penal za Triglav koji je Majcen pretvorio u pogodak.

U 83. minutu Hasanaj je pogodio glavom posle odličnog centaršuta sa leve strane što je bio i konačan rezultatt ovog susreta.