Naslovna / Vesti / Izveštaj / KUP: Bačka – Radnički 1:0 (0:0)

Pomoćnici: Miličević Miloje, Antić Nikola

Žuti kartoni: Obrenović (Bačka) Rađen, Maksimović, Vidović, Milenković (Radnički)

BAČKA: Ćiric, Veselinović, Kostić, Marinković, Obrenović (od 83. min Marković), Ilić, Perić, Milanov, Milovanović, Stojanović M (od 68. min Krstić), Simić (od 57. min Đorđević)

RADNIČKI: Raičević, Vidović, Ćirović, Mijatović
(od 44. min Popović), Nikodijević, Rađen, Ilić (od 70. min Milenković), Grbović, Ivančević (od 75. min Popović), Maksimović, Filipović

Danas je u okviru 1/16 finala Kupa Srbije ekipa Bačke dočekala ekipu Radničkog iz Kragujevca i savladala je sa 1-0 golom rezerviste Đorđevića u 74. minutu.

Prvo poluvreme igralo se između dva šesnaesterca bez izglednih prilika za postizanje pogodka.

U drugih 45 minuta Bačka je imala inicijativu, stvorili su “Plavi” nekoliko dobrih prilika za postizanje pogotka, ali je samo Krsto Đorđević u 74. minutu posle odlične akcije i centaršuta odlično skočio i preciznim udarcem glavom matirao nemoćnog golmana gostiju Raičevića za pobedu i plasman u 1/8 finala Kupa Srbije.