Naslovna / Vesti / Izveštaj / KABEL – BAČKA 1-1 (0-0)

Pomoćnici: Đorović Nikola i Simović Miloš
Srelci: 1-0 Govedarica 62. min 1-1 Gajić 90+3

Žuti kartoni: Bihorac, Ilić, Govedarica, Pilipović, Izochukwu, Kočović, Bjeković (Kabel) Kostić (Bačka)

KABEL: Pilipović, Bjeković, Petrić, Pantelić (od 90. min Balabanović), Petrović, Dražić (od 46. min Ilić), Kočović, Izuchukwu, Bihorac, Govedarica, Karać (od 70. min Vladić)

BAČKA: Milojević, Kostić (od 62. min Obrenović), Marinković, Tomović, Žakula, Milovanović, Đordjević, Asani (od 71. min Simić), Krstić, Ilić (od 65. min Gajić), Ratković

Danas je u Novom Sadu na stadionu Prolerera odigrana prvenstvena utakmica 16. kola Prve lige Srbije. Pred oko 300 gledalaca viđena je prava borba na svakom delu terena, gde su i jedna i druga ekipa igrale na gol više.

Prvo poluvreme proteklo je u neubedljivoj igri i na poluvreme otišlo se nerešenim rezultatom 0-0. U drugih 45. minuta Kabel kreće ofanzivnije i svoju nadmoćniju igru krunišu u 62. minutu preko Govedarice za vođstvo od 1-0. Gosti se tek onda bude i konstantnim napadima pritiskaju golmana Pilipovića.

Bačka je uspela da dodje do izjednačenja u 90+3 minutu preko Gajića na 1-1.