Naslovna / Vesti / Izveštaj / Dinamo – Bačka 1:1 (0:1)

Strelci: Gašić u 2′ (Autogol) , Đokić u 54′ (Dinamo)
Žuti kartoni: Spremo 43′ Jovanović 84′ Grabež 90′ (Bačka): Vukajlović 41′ Đurišić 62′ (Dinamo)

Dinamo: Đuroć, Stanković (od 56′ Ratković), Đokić, Gašić, Vukajlović, Onimisi (od 46′ Nedeljković), Đurišić, Jokić, Lalatović, Dimitrov, Suraka

Bačka: Zogović, Ilić, Jovanović, Đorić (od 76′ Gavrić), Pantić, Bjeloš, Grabež, Makrić, Spremo, Kojić, Arsić (od 63′ Mladenović)

U duelu poslednjeplasirane ekipe na tabeli Super lige Srbije, Dinama iz Vranja i do ovog kola jedanaestoplasirane ekipe Bačke nije bilo pobednika, rezultat 1-1.

Po prikazanoj igri dveju ekipa možda i najrealniji ishod ovog sureta.

Bačka e otvara susret onako kako se samo poželeti može jer su u 2. minutu susreta došli do prednosti autogolom Gašića za 0-1. Domaća ekipa Dinama skoro čitavo prvo poluvremene nije mogla doći sebi od ranog šoka zbog primljenog gola tako da su gosti iz Bačke Palanke imali više loptu u svom posedu i bili bolji rival u prvih 45 minuta.

U nastavku ekipa Dinama se budi i već u 51. minutu preko Đokića dolazi do izjednačenja na 1-1.

Gosti iz Bačke Palanke su i dalje bili ti koji su više držali loptu u svom posedu ali bez konkretnog učinka. Dinamo je mogao do vođstva u 66. minutu kada je Sunaka pobegao zadnjoj liniji Bačke, izašao sam pred golmana gostiju Zogovića koji mu ulazi odlično u šut i spašava siguran pogodak.

Bačka jeu 73. minutu mogla do pobede, ali sa same gol linije u poslednjem trenutku loptu u polje izbacuje Nedeljković posle pokušaja Makarića.

Do kraja se ništa značajnije nije dešavalo tako da je ova utakmica završena miroljubljivim rezultatom Dinamo – Bačka 1-1.

Slađi deo kolača odlazi u Bačku Palanku.