Naslovna / Vesti / Izveštaj / Bačka osvojila bod u Dobanovcima

Strelci: 0-1 Đorđević 14. min 1-1 Stojković 45. min
Žuti kartoni: Markišić, Đorđević, Stojković (Budućnost) Perić (Bačka)
Crveni karton: Markišić (dve javne opomene)

BUDUĆNOST: Jovanović, Lalić, Lučić, Markišić, ĐorĐević, Jeličić (od 69. min Maksimović), Oreščanin, Dobrijević, Denković (od 69. min Emerum), Stojković (od 77. min Jovanović)

BAČKA: Milojević, Veselinović, Marinković, Obrenović (od 80. min Perić, Žakula (od 76. min Simić ), Kostić, Stojanović M. Milovanović, Đorđević, Ilić (od 81. min Gajić)

Bačka je danas odigrala jednu dobru utakmicu u Dobanovcima, ali pored bolje igre u većem delu utakmice uspela da osvoji samo jedan bod.

“Plavi” su poveli u 14. minutu preko Krsta Đorđevića, a izjednačio je Stojković u 45. min što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugih 45 min Bačka je kontrolisala utakmicu, stvarala prilike za postizanje pogotka ali nije uspela da do kraja susreta zatrese mrežu golmana Jovanovića, tako da je utakmica završena nerešenim rezultatom 1-1.