14:00 h Utakmica je počela! Sastavi ekipa su:

Bačka: Stepandić, Nikolić, Stanković, Ilić, Klisura, Rogač, Bjeloš (kapiten), Mojsilović, Bajić, Čeković, Galić

Kolubara: Matić, Radenović, Morariju, Stojković, Bubanja, Milošević, Ilić, Peralović, Lazić, Raškivić, Stepanović

Delegat: Popović Rade

Gledalaca: Oko 600 i od toga 20 navijača Bačke

Vremenski uslovi u Lazarevcu više nego idealni. Dan je sunčan, temperatura 15 C

Plavi odmah krenuli ofanzivno…

8. Minut faul na sredini terena nad Mojsilovićem

10. Minut, prvi korner na utakmici (Bačka)

12. Minut faul nad Čekovićem

15. Minut, drugi korner na utakmici (Kolubara)

17. Minut, korner iz suprotnog ugla za Kolubara koja prvi put ozbiljnije preti golu Plavih

19. Minut ošar faul nad kapitenom Bjelošem. Žuti karton za Stojkovića, što je ujedno i prvi karton na utakmici

Bjeloš

20. Minut drugi karton na utakmici (Bačka) Nikolić

25. Slobodan udarac za Kolubaru sa 25 metara. Lopta prolazi kraj leve stative

Faul za Kolubaru

30. Minut drugi korner za Bačku

35. Minut i ponovo faul nad igračima Bačke. Ma da je sudija mogao pustiti prednost

37. Minut, ponovo oštar start nad Kapitenom

39. Minut žuti karton za Čekovića

45. Minut faul za Kolubaru. Slobodan udarac sa 18. Metara i novi žuti karton za Bačku (Klisura)

Počelo je drugo poluvreme. Prvi deo utakmice obeležila čvrsta igra bez pravih šansi.

46. Minut ponovo faul nad Bjelošem i novi žuti karton na utakmici (Peralović)

51. Minut slobodan udarac za Kolubaru sa desne strane (20m). Stepandić boksuje loptu i otklanja opasnost

62. Minut prva izmena na utakmici (Kolubara)

Prva izmena na utakmici

65. Minut novi žuti karton na utakmici (Galić)

72. Minut, utakmica i dalje tvrda bez pravih šansi

74. Minut, korner iz levog ugla za Bačku. Odbrana Kolubare otklanja opasnost

75. Minit drugi žuti karton za Nikolića

78. Minut prva izmena u Bačkoj. Igru napušta Čeković, a ulazi Zec

78. Minut, nova izmena u Kolubari

80. Minut duži prekid zbog prekršaja nad Stankovićem

Prekršaj nad Stankovićem

84. Minut novi žuti karton za fudbalere Kolubare!

88. Minut izmena u Bačkoj. Igru je napustio Mojsilović, a ušao je Ivković

Ivković ulazi na teren

90. Sudija produžuje utakmicu za 5 min. Bačka pokušava da prodre preko Bjeloša sa desne strane

92. Minut treća izmena u Bačkoj. Ulazi Ivković

95. Minut sudija svira kraj i rezultat ostaje 0:0

Updated: 5. марта 2016. — 20:35
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media