Спартак – Бачка 1:1 (1:1)

Упрвој контролној утакмици у склопу зимских припрема фудбалери Бачке играли су у Суботици са екипом Спартака ЖК нерешено 1:1 (1:1).

Бачка је повела у 11. мин голом Луке Луковића, да би после само два минута, тј у 13. мин сусрета Спартак изједначио на 1:1 голом Ђуричина после грешке одбране „Плавих“ и несигурне интервенције голмана Јеврића.

По изузетном хладном времену, меч Спартака и Бачке пратило је око 100 знатижељних љубитеља фудбала.

Бачка је наступила у саставу: Јеврић, Димитријевић, Илић, Бјелош, Варга, Ћорић, Швоња, Луковић, Шарац, Мићић, Чековић.

У другом полувремену играли су још: Шуљагић, Тасић, Јевић, Јованић, Тривуновић, Ивковић, Пантић.

Наредни контролни меч фудбалери Бачке одиграће против екипе Чукаричког.

Updated: 18. јануара 2018. — 08:50
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media