U 18. kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Bačke danas će gostovati ekipi FK Sloge.

Tekstualni prenos utakmice od 14:30 časova možete pratiti uživo na našem sajtu

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima

Sloga: Ranković, Đoković,Vlašić, Savić, Planić, Antanasijević, Ivić, Reljić, Đorđević, Milošković, Lepojević

Bačka: Stepandić, Rogač, Stanković, Ilić, Klisura, Mojsilović, Bajić, Bjeloš, Čeković, Trivunović, Galić

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 300 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Bačke.

Sloga – Bačka

8′ Utakmica ravnopravne bez pravih šansi

10′ Slobodan udarac za Bačku koji ivodi Trivunović nakon čega Klisura u šesnaestercu udara lopto glavom. Brani golman domaćih

13′ Goooollll !!!! Stanković sa leve strane nabacuje loptu u šesnaesterac i galić postiže gol glavom!

20′ Prvi žuti karton na utakmici dobija igrač Bačke Nikolić. Neposredno pre faula Bačkoj je poništen gol je sudija svirao faul

33′ Dugi žuti karton na utakmici dobija fudbaler Sloge Lepojević

44′ Treći žuti karton na utakmici dobijaja igrač Sloge Đoković

46′ Kraj prvog poluvremena! Na pauzu se odlazi pri rezultatu 0:1

Počelo drugo poluvreme

47′ Šut Mojsilovića sa 10 m brani golman domaćih Ranković

Počelo je drugo poluvreme

51′ Prva izmena na utakmici. Igru je napustio igrač domaćih Milošković a u igru je ušao Memedović

57′ Prva ozbiljna pretnja domaćih u drugom poluvremenu. Sa 17 m šutirao je Lepojević i lopta je prošla kraj leve stative

64′ Prečka za Slogu! Posle izvedenog kornera iz desnog ugla, Reljić zahvata loptu iz prve i pogađa prečku

68′ Četvrti žuti karton na utakmici dobija igrač Bačke Čeković

71′ Prva izmena u ekipi Bačke. Igru napušta Mosilović a ulazi Zec

78′ Poslednja izmena za ekipu Sloge. Igru napušta Vlasić, ulazi Mihajlović

79′ Bajić promašuje stopostotnu šansu

80′ Još jedna izmena na utakmici. Igru napušta Čeković a ulazi Nikodijević

93′ Kraj utakmice. Bačka je pobedila 0:1

Updated: 19. марта 2016. — 16:21
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media