Revija golova na „Vavi“ Bačka – Radnik 4:2 (2:1)

Stadion: Slavko Maletin „Vava“

Gledalaca: 600

Glavni sudija: Piper Petar (Čačak)

Pomoćnici: Dimitrijević Marko (Kragujevac) Piper Pavle (Čačak )

Strelci: 1-0 Luković 9. min 2-0 Luković 22. min 2-1 40. min Zlatanović 3-1 58. min Dimitrijević 72. min 4-1 M.Bajić

BAČKA: Jevrić, Tasić, Dimitrijević, Bjeloš, Đorić, Mićić, Šarac (od 52. Pantić), Radinović (od 15. min Dodlek), F.Bajić (od 61. min M.Bajić), Luković, Varga

RADNIK: Vasiljević, Keremeh, Pantelić, Ivanović, Mitošević, Mladenović, Zlatanović, Radović, Žakula (od 72. min Propadalo), Pavlović, Milovanović

Bačka je danas dočekala ekipu Radnika iz Surdulice pred nešto više oko 600 ljubitelja fudbala iz Bačke Palanke i okolnih mesta po sunčanom vremenu, ali i dosta dobro pripremnjenom terenu, te su svi oni koji su danas došli na stadion Slavko Maletin „Vava“ mogli da uživaju u dosta dobroj fudbalskoj prestavi domaćih fudbalera koji su od prvog zvižduka glavnog delioca pravde Petra Pipera zagospodarili terenom i brzo došli do početnog kapitala od 1-0 pogodkom Lukovića.

U 22. minutu isti igrač povećava prednost domaćih na 2-0 lepim pogotkom u 22. minutu i naterao čuvara mreže Surduličana da po drugi put vadi loptu iz mreže.

U 40. minutu slobodan udarac za goste sa 25 metara udaljenosti od gola Jevrića. Loptu je namestio Zlatanović i maestralnim udarcem pogodio desni gornji ugao gola Bačkopalančana za 2-1 što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugih 45. minuta ista slika domaćin igra gosti statični. Igrao se 58. min kada je Nikola Dimitrijević sa 22 metra iskosa sa desne strane raspalio po lopti koja je završila u gornjem levom uglu gola gostiju za 3-1 za oduševljenje „Bačkista“ na „Vavi“

U 72. min 4-1 za Bačku posle odličnog prodora Lukovića i odličnog centaršuta Miloš Bajić glavom sprovodi loptu u mrežu Vasiljevića. Gosti kreću na sve ili ništa stvaraju nekoliko stopostotnih šansi da bi Zlatanović u 81. min postigao svoj drugi gol za konačnih Bačka – Radnik 4-2.

Updated: 7. marta 2018. — 18:08
Copyright © 2015 - 2017 OFK Bačka zvanični portal. Sva prava zadržana. Powered by MSD Media