Радник – Бачка 1:0 (0:0)

„Кућа фудбала“ (ФСС) у Старој Пазови данас је била место где су своју припремну утакмицу одиграли Бачка и Радник из Сурдулице.

По хладном и кишовитом времену пред око 100 љубитеља фудбала видели смо једну борбену утакмицу са пуно дуел игре с обе стране, где су морамо признати обе екипе показале завидан ниво физичке припреме иако је до наставка пролећног дела Супер лиге остало још 15 дана.

Стекао се утисак да су Звездан Милошевић стратег Бачкопаланчана и Симо Крунић шеф Сурдуличана још једном хтели да виде на делу све кандидате који се боре за место стартера за пролећну премијеру у Супер лиги Србије.

У првих 45. минута мреже су мировале тако да се на одмор отишло најнепопуларнијим резултатом 0:0.

У наставку један и други тренер освежили су своје екипе. У 62. минуту Радник долази до предности голом Игора Златановића што је после се и испоставило био коначан резултат утакмице.

Бачка је у дуелу са Радником из Сурдулице наступила у следећем саставу: Јеврић, Димитријевић, Илић, Рнић, Бјелош, Додлек, Ђорић, Мићић, Швоња, Бајић, Луковић

У других 45 минута шансу да играју добили су: Ивковић, Пантић, Зврко, Варга, Анђелковић, Чековић, Тасић, Жупић.

Updated: 3. фебруара 2018. — 17:22
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media