Naslovna / Vesti / Pripreme / Radnik – Bačka 1:0 (0:0)

Radnik – Bačka 1:0 (0:0)

„Kuća fudbala“ (FSS) u Staroj Pazovi danas je bila mesto gde su svoju pripremnu utakmicu odigrali Bačka i Radnik iz Surdulice.

Po hladnom i kišovitom vremenu pred oko 100 ljubitelja fudbala videli smo jednu borbenu utakmicu sa puno duel igre s obe strane, gde su moramo priznati obe ekipe pokazale zavidan nivo fizičke pripreme iako je do nastavka prolećnog dela Super lige ostalo još 15 dana.

Stekao se utisak da su Zvezdan Milošević strateg Bačkopalančana i Simo Krunić šef Surduličana još jednom hteli da vide na delu sve kandidate koji se bore za mesto startera za prolećnu premijeru u Super ligi Srbije.

U prvih 45. minuta mreže su mirovale tako da se na odmor otišlo najnepopularnijim rezultatom 0:0.

U nastavku jedan i drugi trener osvežili su svoje ekipe. U 62. minutu Radnik dolazi do prednosti golom Igora Zlatanovića što je posle se i ispostavilo bio konačan rezultat utakmice.

Bačka je u duelu sa Radnikom iz Surdulice nastupila u sledećem sastavu: Jevrić, Dimitrijević, Ilić, Rnić, Bjeloš, Dodlek, Đorić, Mićić, Švonja, Bajić, Luković

U drugih 45 minuta šansu da igraju dobili su: Ivković, Pantić, Zvrko, Varga, Anđelković, Čeković, Tasić, Župić.