Екипа која је обезбедила опстанак Бачке у Супер лиги Србије

Pobeda Bačke! Sloga – Bačka 0:1 (0:1)

U osamnaestom kolu Prve lige Srbije Bačka je na gostovanju u Petrovcu na Mlavi savladala Slogu sa resultatom 0:1 (0:1)

Jelačić i Kovačević

-Pre svega hoću da izrazim veliko zadovoljtvo sa našom pobedom i da čestitam svojim igračima na osvojena tri boda. Takođe, želim da pohvalim domaćina na izuzetnom gostoprimstvu gde smo izuzetno dočekani od strane naših sportskih prijatelja, na jednoj fer, korektnoj i pravoj prvenstvenoj utakmici za bodove. – rekao je Spasoje Jelačić i nastavio

-Po meni je utakmica bila izuzetno kvalitetna i mislim da smo mi danas pružili jednu dobru partiju i pokazali Petrovačkoj publici da posedujemo određen kvalitet. Domaćin je zaista kvalitetna ekipa i mislim da njihov položaj na tabeli nije pravo merilo njihovog kvaliteta. Više sam zadovoljan igrom u prvom poluvremenu nego u drugom. Naravno, u drugom poluvremenu domaćin je učinio sve da dođe do izjednačenja, a mi smo imali i malo sportske sreće kada je protivnički igrač pogodio prečku. Sve u svemu, prezadovoljan sa osvojena tri boda, a ekipi Sloge želim puno sreće u nastavku prvenstva. – završio je šef stručnog štaba „Plavih“ Spasoje Jelačić

Updated: 19. марта 2016. — 18:11
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media