Главни судија: Обрадовић Срђан (Јагодина)
Помоћници: Јовановић Владимир (Чачак), Милутиновић Срђан (Ниш)

Стрелци: 0-1 16. мин Ђорић, 1-1 86. мин Ђерић

Жути Картони: Ескић, Ђерић (Напредак) Јеврић, Варга, Илић, Бјелош (Бачка)

НАПРЕДАК: Петровић, Ескић, Боранијашевић, Петровић Н., Ђерић, Миладиновић, Митровић, Аливодић, Секидика, Симоновић, Вукановић.

БАЧКА: Јеврић, Илић, Варга, Бјелош, Спремо, Ђорић, Швоња, Балабановић, Мићић, Луковић, Макарић.

Под Багдалом вечерас права првенствена утакмица две праве такмичарске екипе, Напретка и Бачке која се љубитељима фудбала у Крушевцу показала у лепом светлу.

Крушевљани су олако ушли у утакмицу, док су гости из Бачке Паланке од првог звиждука главног арбитра Срђана Обрадовића знали шта хоће. Препустили су домаћину већи посед лопте и изашли високо на половину Крушевљана и отежали им саму игру.

Бачка је у првих 45 минута више претила голману домаћих Петровићу из контри и полуконтри. Једну такву искористили су у 16. минуту када је Ђорић Урош довео Бачку у вођство од 1-0 после одличног проигравања од стране Балабановића, Ђорић рутински реализује акцију.

Крушевљани су покушавали да припрете одличном голману Бачкопаланчана Немањи Јеврићу, али су гости били одлични у дефанзиви и успешно сачували своју мрежу.

На паузу између два полувремена отишло се резултатом 0-1.

У наставку Напредак покушава да намести своју игру, али гости из Бачке Паланке успешно парирају у свим сегментима игре.
Међутим, у 86. минуту домаћин стиже до изједначења преко Уроша Ђерића који поставља и коначан резултат утакмице.

Напредак – Бачка 1-1. Подела бодова је најреалнији исход меча између ове две екипе .

Updated: 29. новембра 2017. — 20:11
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media