Dinamo – Bačka  2:0

U 22. kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Bačke danas gostuju ekipi Dinama u Vranju.

Dinamo – Bačka

Utakmica je počela! Na stadionu prisutno oko 500 gledalaca

Sastavi ekipa

Dinamo: Vujanac (Vujanac), Nedučić, Anđelković, Milenković, Filipović, Janićijević, Avramović, Popović, Stavrić, Petronijević, Baljak

Bačka: Stepandić, Rogač, Stanković, Zogović, Klisura, Radoja, Zec, Bjeloš, Čeković, Trivunović (Trivunović), Galić

Sudije

Glavni sudija Ostraćanin (Kraljevo) Pomoćnici: Jakovljević (Čačak), Piper (Čačak) Četvrti sudija Ivković (Lajkovac)

10′ Prvih deset minuta bez šansi na obe strane. Igra se čvrsto sa dosta duela.

14′ Prvi korner na utakmici za ekipu domaćih. Bez opasnosti po gol Stepandića

26′ Drugi korner na utakmici za ekipu Dinama. Stepandić boksuje loptu sa peterca i otklanja opasnost.

31′ Prva prava šansa na utakmici za ekipu domaćih. Stavrić dobija loptu sa leve strane i sa 7m šutira na gol. Stepandić na odličnom reakcijom otklanja opasnost.

41′ Stativa za Bačku! Sa leve strane Stanković centrira na ivicu šesnaesterca, Bjeloš iz prve šutira direkno na gol i pogađa stativu.

42′ Prvi žuti karton na utakmici dobija igrač Dinama, Petronijević

45′ Čeković prolazi tri igrača i izlazi sam pred golmana koji mu ulazi u šut.

Kraj prvog poluvremena

Počelo je drugo poluvreme

48′ Bačka krenula silovito! U jednom napadu dve dobre šanse

51′ Prvi žuti karton na utakmici dobija igrač Bačke Stanković

53′ Drugi źuti karton na utakmici dobija Zogović

59′ Gol za ekipu Dinama postiže Petronijević! Bačka gubi sa 1:0

72′ Novi žuti karton na utakmici dobija Igrač Dinama Baljak

79′ Gol za ekipu Dinama iz očigledne ofsajd pozicije postiže Stavrić! Sudija priznaje gol i Bačka gubi sa 2:0