ЧУКАРИЧКИ – БАЧКА 2:2 (1:1)

У другој контролној утакмици фудбалети ОФК „Бачке“ ремизирали су са екипом Чукаричог резултатом 2-2.

Утакмица је одиграна на теренима ФСБ на Ади Циганлији пред нешто више од стотину гледалаца, по идеалним условима за игру за ово доба године.

Екипа Чукаричког повела је у 14. минуту голом Мићина, да би гости из Бачке Паланке изједначили голом Ивана Ђорић у у 25. минуту сусрета што је био и коначан резултат првог полувремена.

Домаћин долази до вођства у 85. минуту голом Милојевића да би Бачка изједначила у 91. минуту голом Ђорића што је био и кпначан резултат утакмице.

Бачка је наступила у саставу: Јеврић, Илић, Бјелош, Димитријевић, Варга, Ђорић, Швоња, Шарац, Луковић, Мићић, Чековић.
У других 45 минута играли су још: Шуљагић, Јевић, Пантић, Јованић, Зврко, Ивковић, Тасић, Бајић

Updated: 26. јануара 2018. — 18:43
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media