ČUKARIČKI – BAČKA 2:2 (1:1)

U drugoj kontrolnoj utakmici fudbaleti OFK „Bačke“ remizirali su sa ekipom Čukaričog rezultatom 2-2.

Utakmica je odigrana na terenima FSB na Adi Ciganliji pred nešto više od stotinu gledalaca, po idealnim uslovima za igru za ovo doba godine.

Ekipa Čukaričkog povela je u 14. minutu golom Mićina, da bi gosti iz Bačke Palanke izjednačili golom Ivana Đorić u u 25. minutu susreta što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Domaćin dolazi do vođstva u 85. minutu golom Milojevića da bi Bačka izjednačila u 91. minutu golom Đorića što je bio i kpnačan rezultat utakmice.

Bačka je nastupila u sastavu: Jevrić, Ilić, Bjeloš, Dimitrijević, Varga, Đorić, Švonja, Šarac, Luković, Mićić, Čeković.
U drugih 45 minuta igrali su još: Šuljagić, Jević, Pantić, Jovanić, Zvrko, Ivković, Tasić, Bajić

Updated: 26. januara 2018. — 18:43
Copyright © 2015 - 2017 OFK Bačka zvanični portal. Sva prava zadržana. Powered by MSD Media