Naslovna / Vesti / Izveštaj / ČUKARIČKI – BAČKA 2-3 (2-2)

ČUKARIČKI – BAČKA 2-3 (2-2)

U drugoj kontrolnoj utakmici, igrači OFK BAČKE savladali su ekipu Čukaričkog rezultatom 3-2.

„Plavi su pružili odličnu partiju i zasluženo došli do pobede protiv odlične ekipe „Brđana“.

Golove za Bačku postigli su Čeković u 14. i 28. min i Stavrić u 56. min.

Šef stručnog štaba Zoran Govedarica pružio je šansu svim igračima koji su današnjom igrom i zalaganjem stavili na „slatke muke“ šefa struke Govedaricu.

Bačka je danas nastupila u sastavu (prvo poluvreme) Konovalov, Mijić, Vidovi , Đurić, Ilić, Balabanovic, Trivunović, Macanović, Luković, Stijepanović, Čeković.

U drugih 45 minuta šansu su dobili: Jevrić, Bajić, Živković, Švonja, Stavrić, Makarić, Apia, Zečević, Šušnjar.

Narednu kontrolnu utakmicu igrači Bačke imaće protiv ekipe Javora iz Ivanjice sledece srede.O terminu treće kontrolne utakmice i mestu odigravanja iste, javnost će naknadno biti obaveštena.

Čestitke ekipi BAČKE na dobro odrađenoj proveri.