Екипа која је обезбедила опстанак Бачке у Супер лиги Србије

ЧУКАРИЧКИ – БАЧКА 2-3 (2-2)

У другој контролној утакмици, играчи ОФК БАЧКЕ савладали су екипу Чукаричког резултатом 3-2.

„Плави су пружили одличну партију и заслужено дошли до победе против одличне екипе „Брђана“.

Голове за Бачку постигли су Чековић у 14. и 28. мин и Ставрић у 56. мин.

Шеф стручног штаба Зоран Говедарица пружио је шансу свим играчима који су данашњом игром и залагањем ставили на „слатке муке“ шефа струке Говедарицу.

Бачка је данас наступила у саставу (прво полувреме) Коновалов, Мијић, Видови , Ђурић, Илић, Балабановиц, Тривуновић, Мацановић, Луковић, Стијепановић, Чековић.

У других 45 минута шансу су добили: Јеврић, Бајић, Живковић, Швоња, Ставрић, Макарић, Апиа, Зечевић, Шушњар.

Наредну контролну утакмицу играчи Бачке имаће против екипе Јавора из Ивањице следеце среде.О термину треће контролне утакмице и месту одигравања исте, јавност ће накнадно бити обавештена.

Честитке екипи БАЧКЕ на добро одрађеној провери.