Naslovna / Vesti / Izveštaj / ČUKARIČKI – BAČKA 2-3 (2-2)

ČUKARIČKI – BAČKA 2-3 (2-2)

U drugoj kontrolnoj utakmici, igrači OFK BAČKE savladali su ekipu Čukaričkog rezultatom 3-2.

„Plavi su pružili odličnu partiju i zasluženo došli do pobede protiv odlične ekipe „Brđana“.

Golove za Bačku postigli su Čeković u 14. i 28. min i Stavrić u 56. min.

Šef stručnog štaba Zoran Govedarica pružio je šansu svim igračima koji su današnjom igrom i zalaganjem stavili na „slatke muke“ šefa struke Govedaricu.

Bačka je danas nastupila u sastavu (prvo poluvreme) Konovalov, Mijić, Vidovi , Đurić, Ilić, Balabanovic, Trivunović, Macanović, Luković, Stijepanović, Čeković.

U drugih 45 minuta šansu su dobili: Jevrić, Bajić, Živković, Švonja, Stavrić, Makarić, Apia, Zečević, Šušnjar.

Narednu kontrolnu utakmicu igrači Bačke imaće protiv ekipe Javora iz Ivanjice sledece srede.O terminu treće kontrolne utakmice i mestu odigravanja iste, javnost će naknadno biti obaveštena.

Čestitke ekipi BAČKE na dobro odrađenoj proveri.

NAPRED BAČKA!!!

Check Also

Aleksandar Katanić novo pojačanje Plavih!

Dvadesetrogodišnji napadač potpisao je danas ugovor sa Bačkom na dve godine tacnije do 31.05.2020. Radi …