Tekstualni prenos utakmice od 15:30 h možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

BSK: Bogdanović, Antonijević, Grbić, Cvetković, Stanković, Plavšić, Kiković, Radović, Jovanović, Dabić, Okomayin

Bačka: Stepandić, Nikolić, Stanković, Ilić, Klisura, Radoja, Rogač, Bjeloš, Čeković, Trivunović, Galić

Utakmica je počela! Na stadionu prisutno oko 500 gledalaca od čega dvadesetak navijača Bačke

U prvih petnaest minuta igre, igrači Bačke imaju više loptu u svom posedu. Za sada bez pravih šansi na obe strane.

25′ Bez pravih šansi na obe strane. Igr je agresivna s puno duela

28′ Igrač BSK-a, Radović prolazi po desnoj strani i šutira sa 10m. Lopta prolazi pored gola

31′ Domaći fudbaleri stvaraju bolje šanse, ali i dalje bez golova

34′ Bjeloš iznosi loptu sa sredine terena po levoj strani, centrira i Galić sa 6m udara loptu glavom koja odlazi preko gola. Ujedno, ovo je i prva prava prilika „Plavih“ na utakmici

42′ Prvi žuti karton na utakmici. Karton je dobio igrač Bačke – Klisura. Nakon slobodnog udarca sa 19m golman Stepandić izbija loptu koja odlazi u korner. Ujedno, ovo je prvi korner na utakmici

45′ Kraj prvog poluvremena. Na pauzu se odlazi pri rezultatu 0:0

Počelo je drugo poluvreme. Bačka je iskoristila jednu izmenu. U igri je Mojsilović umesto Klisure

52′ Drugi korner na utakmici za domaće. Jovanović izvodi sa desne strane a Rogač izbija loptu iz šesnaesterca i otklanja opasnost

58′ Prva prilika Bačke u drugom poluvremenu.Bjeloš sa ivice šesnaesterca šutira direkto na gol, Bogdanović izbija loptu koja odlazi u korner. Ujedno, ovo je treći korner na utakmici, prvi za ekipu Bačke

62′ Prva izmena za ekipu domaćih. Igru napušta Dabić, ulazi Tripković

65′ Drugi žuti karton na utakmici dobija igrač domaćih, Radović

66′ Još jedna izmena u ekipi domaćih. Igru napušta Kiković a ulazi Mrkić

76′ Novi korner na utakmici za ekipu Bačke

80′ Bjeloš tačnim pasom pronalazi Mojsilovića koji sa 17m šutira i pogađa prečku

82′ Igru napušta kapiten „Plavih“ Trivunović a ulazi Kovačević. Kapitensku traku preuzima Bjeloš

84′ Još jedan žuti karton na utakmici. Javnu opomenu dobija Stanković

90′ Sudija produžava utakmicu 3minuta

93′ Kraj! Utakmica se završava bez golova

Updated: 2. априла 2016. — 17:24
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media