Бодови злата вредни! Бачка – Јавор 2:1 (2:1)

Помоћници: Богићевић Драган (Београд), Пипер Павле (Чачак)

Стрелци: 1-0 Мићић 8. мин, 2-0 Мићић 18. мин, 2-1 Амановић 29. мин.

Жути картони: Швоња, Клисура, Варга (Бачка) Митошевић, Корнелиус, Ђогатовић, Цветковић, Колаковић (Јавор)
Црвени картон: Елиомар Силва

ОФК БАЧКА: Јеврић, Илић, Бјелош, Клисура, Варга, Спремо,Мићић (од 70. мин Балабановић), Ђорић, Тривуновић (од 81. Чековић), Макарић (од 46. Луковић) Швоња

ФК ЈАВОР: Ћогатовић, Амановић, Цветковић, Корнелио, Ивановски, Елиомар, Митошевић, Крнић (од 46. Севић), Терзић, Милановић (од 70. Ковачевић), Колаковић

Данас је лепо било бити на „Вави“! Бачка одлична против доста добре екипе Јавора.

Пред око хиљаду љубитеља фудбала виђвна је одлична фудбалска престава. Први су припретили гости идеалном шансом за вођство, а минут касније 1-0 за дпмаћина. Бјелош је повукао контру, пребацио лопту на другу страну ка Спрему, овај убацио идеалну оштру лопту на пет метара где се Мићић снашао најбоље и успео да матира Ђогатовића.

2-0 за домаћина било је у 18. минуту, а стрелац је поново Мићић на одличну лопту Ђорића.

Бачка одлична, стварала шансе, играла брзо и течно, лепо за око.

Право „ниоткуда“ Јавор постиже гол и смањује резултат на 2-1. Амановић је прошетао кроз одбрану Бачке и милиметарски прецизним шутем савладао Јеврића.

Прво полувреме одлично.

У других 45. мин права рововска борба. Јавор је од 57. мин остао са играчем мање јер је црвени картон оправдано добио Елиомар Силва.

Ређале су се прилике пред оба гола, играло се „мушки“ до последњег звиждука судије Чоловића.

На крају заслужен тријумф „плавих“ иако се мора одати признање и екипи Јавора која се преставила Бачкопаланачкој публици као доста добра екипа.

Коначан резултат Бачка – Јавор 2-1