Bačka – Zemun 2:0 (0:0)

U utakmici sedamnaestog kola Prve Lige Srbije, Bačka je savladala ekipu Zemuna sa rezultatom 2:0 (0:0).

Bačka: Stepandić, Rogač, Stanković, Ilić, Klisura, Mojisilović, Bajić, Bjeloš, Čeković (Nikodijević), Trivunović (Zec), Galić

Zemun: Ostojić, Brkić, Vučić, Šubert, Cvetković, Jagodić, Ljubomirac, Gemović, Jakšić, Ajković, Stojanović

Gledelaca: 3.000 od toga oko 150 gotiju

U prvom poluvremenu izjednačena igra, ali je Bačka imala nešto više loptu u svom posedu i na pauzu se odlazi bez postignutih golova.

U drugom poluvremenu slomljen je otpor Zemuna i Damir Čeković u 53. minutu postiže gol.

Radost igrača Bačke nakon prvog postignutog gola

Nakon nekoliko minuta sledi pravedno dosudjen jedanaesterac za „Plave“. Prekršaj je bio nad Filipom Bajićem, a sa bele tačke precizan je bio iskusni kapiten Veseljko Trivunović.

Trivunović izvodi jedanaesterac

Bačka do kraja uspeva da očuva gol razliku i krajnji rezultat utakmice ostaje 2:0

I pored hladnog vremena, poseta je bila izuzetno dobra, doduše i očekivana, tako da je zapadna tribina bila ispunjena, a istočna rezervisana za gostujuće navijače.

Updated: 12. марта 2016. — 18:57
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media