Помоћници: Станојевић Горан и Мишкељин Милош

Стрелци: 0-1 Аксентијевић 51. мин (Раднички) 1-1 Мићић 90+4 мин (Бачка)

Жути картони: Клисура (Бачка), Арсић, Субић, Стојановић (Раднички)

ОФК БАЧКА: Јеврић, Николић, Клисура, Живковић, Бјелош, Шарац (од 58. мин Мићић), Швоња (од 77. мин Ивковић), Балабановић, Тривуновић, Макарић (од 62. мин Радиновић), Спремо

ФК Раднички: Живковић, Аксентијевић, Арсић, Петровић, Распоповић, Голубовић (од 68. Живковић), Ковачевић (од 74. Нома), Субић, Јовановић, Павков (од 79. Стојановић), Миладиновић

Бачка – Раднички

Подела бодова на Вави можда је и најреалнији исход данашњег меча.

Домаћин је боље отворио утакмицу, створио две одличне прилике већ на старту меча, али се прво Шарац, па потом и Макарић нису добро снашли пред голом Живковића.

Гости су у 31. минуту озбиљно припретили голману домаћих Јеврићу после одличне акције Аксентијевића и Павкова, али је и данас расположени Немања Јеврић одлично одреаговао и сачувао своју мрежу.

У последњим тренуцима првог полувремена капитен домаћих Тривуновић је одлично шутирао са дистанце али тик преко пречке голмана гостију Живковића, тако да се на одмор отишло са почетним резултатом 0-0.

Тек што је почело друго полувреме гости долазе до предности голом Аксентијевића за 0-1 у 51. мин. Од тада гости рутински чувају предност, али да гости не однесу цео плен из Бачке Паланке побринуо се резервиста Мићић Лука који је у последњим секундама донео изједначење на општу радост и еуфорију на стадиону Славко Малетин „Вава“, тако да је по свему виђеном данас у овом мечу нерешен резултат можда и најреалнији.

БАЧКА – РАДНИЧКИ 1-1

Updated: 9. септембра 2017. — 18:59
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media