Pomoćnici: Stanojević Goran i Miškeljin Miloš

Strelci: 0-1 Aksentijević 51. min (Radnički) 1-1 Mićić 90+4 min (Bačka)

Žuti kartoni: Klisura (Bačka), Arsić, Subić, Stojanović (Radnički)

OFK BAČKA: Jevrić, Nikolić, Klisura, Živković, Bjeloš, Šarac (od 58. min Mićić), Švonja (od 77. min Ivković), Balabanović, Trivunović, Makarić (od 62. min Radinović), Spremo

FK Radnički: Živković, Aksentijević, Arsić, Petrović, Raspopović, Golubović (od 68. Živković), Kovačević (od 74. Noma), Subić, Jovanović, Pavkov (od 79. Stojanović), Miladinović

Bačka – Radnički

Podela bodova na Vavi možda je i najrealniji ishod današnjeg meča.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu, stvorio dve odlične prilike već na startu meča, ali se prvo Šarac, pa potom i Makarić nisu dobro snašli pred golom Živkovića.

Gosti su u 31. minutu ozbiljno pripretili golmanu domaćih Jevriću posle odlične akcije Aksentijevića i Pavkova, ali je i danas raspoloženi Nemanja Jevrić odlično odreagovao i sačuvao svoju mrežu.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena kapiten domaćih Trivunović je odlično šutirao sa distance ali tik preko prečke golmana gostiju Živkovića, tako da se na odmor otišlo sa početnim rezultatom 0-0.

Tek što je počelo drugo poluvreme gosti dolaze do prednosti golom Aksentijevića za 0-1 u 51. min. Od tada gosti rutinski čuvaju prednost, ali da gosti ne odnesu ceo plen iz Bačke Palanke pobrinuo se rezervista Mićić Luka koji je u poslednjim sekundama doneo izjednačenje na opštu radost i euforiju na stadionu Slavko Maletin „Vava“, tako da je po svemu viđenom danas u ovom meču nerešen rezultat možda i najrealniji.

BAČKA – RADNIČKI 1-1

Updated: 9. septembra 2017. — 18:59
Copyright © 2015 - 2017 OFK Bačka zvanični portal. Sva prava zadržana. Powered by MSD Media