Naslovna / Vesti / Izveštaj / Bačka pobedom okončala pripreme u Brzeću! Bačka – Novi Pazar 2:0

Bačka pobedom okončala pripreme u Brzeću! Bačka – Novi Pazar 2:0

Bačka je uspela da savlada ekipu Novog Pazara rezultatom 2-0 golovima Srđana Grabeža u 16. min i Bjeloš Miroslava u 24. min

Odlično su „Plavi“ zaigrali od prvog minuta i agresivnom i kvalitetnijom igrom u odnosu na protivnika brzo stekli rezultatsku prednost.

Posle prvog poluvremena treneri obe ekipe su prekinuli susret da bi zaštitili svoje igrače jer posle niza agresivnosi i loše atmosfere na terenu i van njega i da bi se održali dobri, prijateljski odnosi Bačke i Novog Pazara utakmica je prekinuta.

Bačka ovom utakmicom završava pripreme u Brzeću i u nedelju ujutro je zakazan povratak za Bačku Palanku gde će posle dana odmora ekipa nastaviti da se priprema za start Super lige Srbije.

Utakmicu proiv Novog Pazara počeli su sledeći igrači: Šuljagić, Bjeloš, Ilić, Živković, Grabež, PantićM, Mićić, Djorić, Radinovic, Mladenoić, Makarić

Check Also

DEJAN ČELAR: Spremni dočekujemo start Super lige

Pred sam start Super lige šef stručnog štaba „Plavih“ Dejan Čelar osvrnuo se na urađeno …