Екипа која је обезбедила опстанак Бачке у Супер лиги Србије

Bačka – ČSK 1:0

Fudbaleri Bačke danas su u komšijskom derbiju savladali ekipu ČSK Pivare sa rezultatom 1:0

Detalj posle utakmice sa ČSK-om

Strelci: FK Bačka ( Filip Bajić 51. minut )

Žuti kartoni: FK Bačka ( Čedomir Tomčić 78. minut ) ČSK Pivara ( Nikola Žakula 19. min, Nikola Furtula 35. min, Petar Tanasić 89.min )

FK Bačka: Vujasinović Vladimir, Zogović Stefan, Ponjević Dejan, Ilić Nemanja, Tomčić Čedomir (67. minut Galić Mladen), Mojsilović Nikola (76. Bajić Marko), Bajić Filip, Balabanović Milorad, Čeković Damir, Trivunović Veseljko, Milovac Zoran (61. minut Bjeloš Miroslav)

FK ČSK Pivara: Tankosić Miroslav, Đekić Miroslav, Varga Boris, Jelić Bojan, Bajat Aleksandar, Kerkez Dejan, Stanić Aleksandar (67. minut Tanasić Petar), Ilić Georgije, Vukasović Mladen (81. minut Jorgić Stefan), Furtula Nikola (46. minut Karać Zoran), Žakula Nikola

Odigarano je 15. kolo Prve lige Srbije. Bačka je na svom terenu dočekala ekipu ČSK Pivare i uz ne tako atraktivan fudbal i pored loših vremenskih uslova (kiša je padala tokom čitavog susreta) došla do nove pobede i uz osvojena 3 boda zadržala ubedljivo drugu poziciju na tabeli u odnosu na trećeplasiranu Bežaniju koja zaostaje 9 bodova u odnosu na Bačku.

U prvom poluvremenu ekipa ČSK-a bolje se snalazila na „teškom“ terenu i zbog toga su imali dve odlične šanse za gol. Međutim, odmah na početku drugog poluvremena ekipa Bačke uspeva da se stabilizuje i podiže nivo igre što je ubrzo rezultiralo pogotkom Filipa Bajića u 51. minutu.

Pravdu na utakmici delio je sudija iz Beograda, Krstić Bojan dok je utakmicu pratilo oko 700 ljubitelja fudbala.

Članovi uprave kluba, stručni štab i fudbaleri Bačke, zahvaljuju se svojim vernim navijačima na fantastičnoj podršci tokom čitave 2015. godine.

Updated: 21. новембра 2015. — 22:02
Copyright © 2015 - 2017 ОФК Бачка званични портал. Сва права задржана. Powered by MSD Media